| Bautista222 a întrebat:

Fratele meu are un telefon Samsung Galaxy J7 si cred că s-a stricat. Bateria lui nu se mai încarcă deloc (adică ecranul e negru si nu se aprinde), dar când am băgat bateria în telefonul meu care este si el Galaxy J7 bateria a mers si cand a băgat bateria mea în telefonul lui n-a mers. Dacă nu-i problema la baterie atunci ce are telefonul lui?

Răspuns Apreciat de Editori
| mastadont a răspuns:

Pot fi foarte multe, poate e spart displayul, poate e dusă placa de bază sau poate fi dus softul. Trebuie dus la un service de reparații telefoane și îți spune acolo exact.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung. Ce vrei de la ele?
Du-l la service... Si data viitoare nu mai face greseala!
Pana si un Allview de 180RON e mai bun decat J7, si te tine minim 4 ani.

| Decebal_Marius_Maria_1986 a răspuns:

Eu am patit la 2 telefoane asa, cand il bagam la incarcat nu se intampla nimic.Rezultat-placa de baza arsa.Insa un service iti poate spune mai exact care este problema