| xSwearr a întrebat:

Fraţilor, ajutati-ma, am o mare problema! Cand sa pornesc pc-ul mi se deschid 10000 de ferestre cmd si mi se restarteaza mereu pc-ul. De fiecare data cand il pornesc face asa... Mi.e frica sa nu se strice vreun component. Ce as putea sa fac in legatura cu asta?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lioana a răspuns:

Probleme de genul asta se rezolva numai prin reinstalarea Windows-ului.

| elKOSHMAR a răspuns:

Ai putea sa bagi iar windows ul.

| xSwearr explică:

Am rezolvat! Am intrat in safemode si de acolo in msconfig si la startup era acolo : " windows shut down and restart " am dat disable, am repornit iar pc-ul in mod normal si a mers...

| xSwearr explică (pentru sd190):

Am rezolvat! Am intrat in mersi config din safemode si acolo la startup era un program " windows shut down and restart " l.am debifat si a mers

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bravo ca ai rezolvat dar eu zic sa-l scanezi computerul. O data cu asta: http://bit.ly/2FOuFKP
Varianta free tine 15 zile. Daca-l dezinstalezi imediat dupa scanare mai poti sa-l instalezi si alta data.
Si apoi cu asta: http://bit.ly/2mGQqDA

| octav005 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi din rou windowsul. hdd trebuie formatat complet