| bobytza1234 a întrebat:

Fratilor am o mare problema cu tableta Allview speed city cand o bag la incarcat de la 1 pana la 5 %mi se intampla numai tampenii tiuie tableta la mufa unde bag sa o incarc apoi cand apas pe ecran acesta se bruiaza si apar dungi iar dupa 5% se incarca normal as dori sa stiu ce pot sa ii fac va rog ofer funda la cel care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Du-te cu ea la un service. Sau daca o ai ingarantie du-te cu ea la grantie si vezi de la ce poate fi. Este ceva din ea la partea unde se incarca.

| Si_Atat_Marian_1994 a răspuns:

Incearca s-o incarci la USB. Daca se incarca normal, incarcatorul pentru AC/DC are o problema.

| djcerebel a răspuns:

Ai in scurt de la mufa de la incarcator la intrarea in tableta incearca cu alta mufa sa vezi daca se intampla acelasi lucru ar putea sa strici si bateria din cauza mufii. numai binehappy