| JuStAdY a întrebat:

Fratilor ce aprere aveti despre acest video? Adica vreau sa stiu daca pot host mai multe servere gratis, am cpu amdx2 athlon cu 3 tera 4gbram si 5, 1 ghz ceziceti pot sa deschid 3 servere? unul de Aion altul de metin2 si altul de minecraft si wowbig grin.

Răspuns Câştigător
| Sedativ a răspuns:

Nu poti cu 4gb ram sa deschizi nici unul de minecraft si sa te si joci in acelasi timp, o fi el mic jocul dar ocupa procese cacalau, eu am 2gb ram si am bagat serverul pe 1gb, si mergea ca un ***, dar daca vrei sa le tii pe toate trei nu ai sanse.

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

5.1 ghz? Esti sigur? rolling on the floor

| Gabriel892 a răspuns:

5,1ghz? laughing) keep dreaming

| JuStAdY explică:

Da mai atata am 5, 1 *** dar am deschis acu unul de metin2 fain :P astept playeri :
http://mt2darkwhispers.forumz.ro/forum

| MoisaDMD a răspuns:

Intra pe Vaslui.TruePlay.Ro --->Fly/Fun/Eventuri/Distractie! Server de Minecraft 1.6.4. IP : 93.114.82.89:25565 GO GO GO

| gheorghitaa a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me