| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! AJUTOR! Nu stiu ce s-a intamplat nu imi merg 2 taste la laptop tasta Z si sageata in jos... cele de sus plus minus sau inversat ce se intampla nici semnul intrebarii nu mai merge. Nu am facut nimic! cand sunt pe fb apas Z la o conversatie imi apare Chrome Ajutor. Ce se intampa va rog sad sad

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce sa se intample? O problema. Mergi cu laptopul sa ti-l curete sau sa schimbe covorasul de cauciuc la tastatura. Daca laptopul are taste independente e mai usor ca trebuie sa schimbe doar cele doua taste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa apesi tasta shift si tasta minus in acelasi timp. daca nu s-a rezolvat problema, e posibil sa ai virus. Bagi malwarebytes antimalware si scanezi cu el de atatea ori pana cand iti da rezultat zero la virusi.