| anonim_4396 a întrebat:

[FUNDA] Am net de la Orange pe telefon iar de cand mi-a expirat o optiune de la Orange young (net nelimitat intre orele 9-17) mereu am viteza 128 kb. Nu conteaza daca schimb optiunea... Mentionez ca telefonul are 3G iar pe alte cartele merge bine netul.

Help!

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca ti-ai reactivat optiunea sau ai activat alta optiune tot de date, iar viteza este in continuare limitata, va trebui sa apelezi gratuit 408 - Serviciul de Date Orange pentru mai multe verificari. (L-V: 9-20; S: 9-18).

Cu prietenie,
Orange Helper

| Mihai1337 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Imi poti spune te rog frumos cam ce ar trebui sa fac dupa ce am sunat la numarul acela? Nu prea inteleg... Un Step-by-step daca se poate. dau funda happy

| SmithZack a răspuns:

Salut,
Care e problema? A scazut viteza?

| Mihai1337 a răspuns (pentru SmithZack):

Da, doar pe cartela asta a scazut viteza, pe Wi Fi sau alte cartele merge netul calumea.