| caty06 a întrebat:

FUNDA! Am nevoie urgenta de niste sfaturi legate de Facebook.Acum trei zile mi-am schimbat parola si nu mi-o mai amintesc! Email-ului cu care e facut contul meu de Facebook nu ii mai stiu parola.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam ciudat, mie mi se pare ca vrei sa afli cum sa spargi contul cuiva. Oricum nu se poate. ori iti aduci aminte parolele ori iti faci alt cont

| Spiin a răspuns:

Sub sectiunea "password" se afla Forgotten your password. Apasa pe ala si dai check la urmatoarea pagina unde scrie "Email me a link to reset password". Dupa cv timp primesti mailu' de la facebook, acolo o sa ai ghidul de password reset
Bafta! Funda smug?

| caty06 explică (pentru Spiin):

Tu nu intelegi ca nu mai stiu parola de vreo 3 ani a emailului
?

| Spiin a răspuns:

A scuze nu vazusem.Pai bafta atunci ca altceva nu stiu laughing