| anonim_4396 a întrebat:

Funda. am reinstalat yahoo messenger si nu se mai vede ce scriu eu, nici ce imi scrie alt cineva dar acea fereastra apare. ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi le ai cu registrul Windowzei? Dacă da atunci intră un pic în START/run şi scrii acolo regedit.msc/ENTER
Din fişierele alea (grijă ce faci că fişierele alea îs inima Windows-ului). mai exact regiştrii intră în ntoate grupele de regiştrii şi unde vezi ca apare numele programului ştrege acele fişiere folosind delete/ok dar nu înnainte de a dezinstala messenger-ul şi toolbar-ul de la yahoo. Şi apoi curăță şi defragmentează registrul folosind Glaty Utilities(îi gratis şî îl găseşti rapid pe google) şi dupa asta reinstalează-l de aici
http://messenger.yahoo.com/
dar după ce ai descărcat kit-ul
şi nu uita să setezi pe disablet serviciul de autoapdatare al acestuia şi să fi atent ce instalezi(foloseşte custom), ca să nu te pomeneşti cu toate drăciile prin calc, sau dacă vrei ţi--instalkez eu numa să îmi daui un privat şi vorbim acolo cu mai multe că ai nevoie şi de un progrămel.

4 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Am avut si eu problema asta, incearca sa dezinstalez messengerul si sa instalezi altul, cel mai bine incearca sa schimbi si versiunea.in general eu am avut problema aia la mess 8, la 9 nu am avut niciodata probleme. daca ai instalat 9 incearca 10. dar e problema ca ala merge fooarte greu.

| Misha_1025 a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza de la un alt site, ex: Chip Download.eu; Messenger 10 e bun dar nu e compatibil, cu alte versiuni. Am experimentat si am renuntat. Acum am versiunea 9 si e ok. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se mai vede messengerul am reinstalat toate mesurile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu aceeasi problema. dar eu nu ma prea pricep la din astealaughing) oricum sunt disperat please HELP!