| Lowly a întrebat:

Funda! am si eu o intrebare legata de facebook ..sunt unele persoane pe care nu le am ca prieteni dar carora le pot trimite un mesaj privat, chiar daca nu avem prieteni comuni si unele persoane carora nu le pot trimite deloc... eu vreau sa imi setez contul asa incat sa pot primi mesaj de la oricine, chiar daca am profil privat..deci cum pot face asta? care este setarea specifica? big grin

2 răspunsuri:
| KiiiiiiduuuxD a răspuns:

Acele persoane cărora nu le poți trimite mesaj, nu au această opțiune selectată. Tu e posibil să o ai deja, dacă nu ai debifat-o.

| Lowly explică (pentru KiiiiiiduuuxD):

Si de unde o bifez ca sa pot primi mesaj de la oricine?