| Rosalinda_8988 a întrebat:

FUNDA.Am si eu o problema cu telefonul. Mi se opreste mai mereu si nu prinde semnal? care este motivu? credeti ca as putea sa il repar? Un pret daca stiti:d Marca este nokia7373

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Cel mai probabil s-ar putea sa ai probleme cu softul (pretul este pana in 50 lei), dar ar pute fi si probleme la procesor sau la amplificatorul de semnal (pret aproximativ 100 lei), tu te duci cu el la un atelier si intrebi daca se mai poate repara si cat costa, ca sa-ti faci o idee daca mai merita reparat sau nu.