| Cornelcmn8 a întrebat:

FUNDA!

Am un iphone 4 si pana acum mi-am luat aplicatii numai prin apps store-ul telefonului, nu mi-am pus aplicatii si cu calculatorul.

Acum cand vreau sa-mi pun apps cu calculatorul cand dau sync mi le sterge pe cele care le-am luat cu telefonul.

Cum fac sa nu le stearga si sa le pot adauga si pe cele care le am in apps store-ul din calculator?

FUNDA!

1 răspuns:
| XxlovexX a răspuns:

Nu se poate iphonul e f prost lucrat
poti sa faci un folder cu toate apps de pe tel si dai sync cu toate odata