| Cineva_1522 a întrebat:

[funda] As vrea sa-mi cumpar un galaxy II. Am un telefon Samsung galaxy gio s5660 impecabil,cu husa si folie pe el. Deci daca eu ii dau cuiva telefonul meu, iar acel cineva imi da Samsung galaxy s 2.Cam cat ar mai trebui sa-i platesc?

Răspuns Câştigător
| yasmin1407 a răspuns:

In jur de 6 mil... s2 inca e un telefon relativ scump.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Imecabil, eu inteleg, dar galaxy gio sh imecabil e cam 400 lei. S2 impecabil e cam 1200 lei. Acuma depinde si de cel ce schimba.

| Cineva_1522 explică (pentru sltlp):

1 -0 pentru limba romana!

| sltlp a răspuns (pentru Cineva_1522):

Nu am timp sa verific typo, desteptule, la cate raspunsuri am. Incerc sa raspund cat mai mult, nu am timp sa verific de 3 ori ce scriu.

| domandaniel a răspuns:

Și eu am Galaxy Gio happy

Păi...un Galaxy Gio costă ~5-600RON
Galaxy S II ~1800RON
Dacă îi dai Galaxy Gio pe SII ar mai trebui să îi dai aprox încă 1000-1200RON happy
Fundă?