| Laviiiiii a întrebat:

Funda. Asezati-le in ordine descrescatoare de la cel mai bun la cel mai prost >- BenQ GH700, Fujifilm FinePix S2960,

Fujifilm FinePix S4000, Fujifilm FinePix S3300.

Dau FUNDA!

Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| guardian18angel a răspuns:

Cel mai bun este Fujifilm FinePix S4000, din lista ta.

Apoi vine Fujifilm FinePix S3300, dupa care BenQ GH700, iar nu in ultimul rand Fujifilm FinePix S2960.

Te superi daca nu ma apuc sa explic la fiecare in parte de ce? big grin nu de alta, dar e mult de zis.

Ma rog, suficient de zis ca am cautat pe google despre fiecare, si am cautat pe site-urile lor, adica BenQ si Fujifilm si am ordonat cam dupa performantele fiecaruia, care erau prezentate in eseuri intregi.

Oricum, in functie de cum iti permiti si tu, eu le consider pe toate super okay, mai putin ultimul happy