| compcris00 a întrebat:

Funda.Aveam inainte windows xp.Cind puneam videoclipurile din camera video, calitatea lor era foarte buna.Acum am windows 7, iar calitatea e foarte de-a oaia cu toate ca in setarile cameri JVC GZ-MS100BER calitatea e la maxim.Cum pot imbunatati?

1 răspuns:
| cretuclaudiu a răspuns:

Pai,cauta pe net cum poti sa imbunatatesti intereseaza-te du-te la un profesionist du-te la un om care vinde calculatoare camere video-uri, el o sa te rezolve iti spun cu sigurantawinking