| Larsette a întrebat:

FUNDA!
Bună, am un Samsung S6 și am o problemă. În momentul în care vreau sa ascult o melodie îmi apare jos pe ecran "nu se poate reda in timpul unui apel", deși nu vorbesc la telefon. Totodată, când apăs pe butonul de volum apare "volum în timpul apelului", nu înțeleg de ce pentru ca nu ma aflu în nicio convorbire telefonica. Va rog, ajutați-mă!

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Poate nu sunt compatibile castiile, incerca cu niste casti care nu au microfon, cele cu 3 pini.