| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! bună dragilor :*. Am Samsung Galaxy Grand Neo Plus - memorie 1 GB si am instalat pe el : bubble wich, facebook, mesenger, candy camera, security 360 si merge binisor...se mai blochează si voiam sa instalez un joculet : despicable me - ala cu minioni? oare o sa meargă greu? ajutati-mă va rog sad si 360 security e bun de ceva? sau ocupă memorie degeaba? e mai bun CM security? FUNDA la cel mai bun raspuns - cu argumente...etc VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Tamas_Ionutz_2000 a răspuns:

O sa mearga mai greu dar cu timpul te obisnuiesti si 360 security e bun dar cm security e si mai bun