| Daniel9909 a întrebat:

Funda! Buna TPU, am un watch phone burg 6 de 1 zi, am pus cartela pe el merge bine, aseara nu mai avea baterie asa ca l-am pus in watch mode si l-am pus la incarcat. De cand m-am trezit tot incerc sa il scot din watch mode si nu reusesc, in manual scrie ca trebuie sa tin lung apasat pe tasta rosie dar ori nu se intampla nimic ori se inchide iar cand il deschid tot in watch mode este. Mentionez ca mai are si o problema, se tasteaza singura tasta 5.

1 răspuns:
| ChrystianSandu a răspuns:

Este o chinezarie, nu te astepta la prea mult de la ea. Cauta in manual reset sau factory reset si incearca asa.