| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
buna TPU!
unde as putea sa gasesc, in Bucuresti, husa si folie pentru zte grand x in?(daca se poate si programul de lucru, al acestui loc)
am inteles ca e un service ceva pe langa coltea...

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu mergi până acolo?
Mergi la un magazin de telefonie, sâmbăta au program scurt, luni are program normal de lucru.
Pa, pa.

| raluca68 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pai de asta pun intrebarea ca sa stiu exact unde trebuie sa merg... ma interesa programul exact...ca asa banuiesc si eu ca nu numai luni e program normal ci si in celelalte 4 zile lucratoare, iar sambata depinde ce intelegi tu prin scurt

| whattt a răspuns:

In magazine de telefonie sau service de telefonie

| raluca68 a răspuns (pentru whattt):

Wow. nu stiam.
poate ca nu am pus intrebarea corect dar ma refer la unde anume, un loc exact, eventual si cu adresa si toate cele...

| marius7122 a răspuns:

Este in big sau intr-un vodaphone sau
cosmote

| raluca68 a răspuns (pentru marius7122):

La cosmote am fost deja, nu au pentru zte grand x in

| ʬʚ_Rocsana_1993 a răspuns:

Buna. Si eu am aceeasi problema, nu gasesc deloc...tu ai gasit pana la urma?