| BornFree a întrebat:

FUNDA! Buna TPU! Vreau sa imi iau urmatorul telefon:lg p500 optimus one silver.happy
Imi puteti spune dezavantajele si avantajele lui?

5 răspunsuri:
| dotcube a răspuns:

Pai.Dezavanataje ar fi camera foto fara blitz si cam atat. Avantaje:Sistem de operare android, e destul de mic, optimizat pentru resursele hardware pe care le are. Uite aici un review :
http://www.chip.ro/......ntry-level

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de lipsa blitz-ului nu i-am mai gasit nimic nasol...

| SerbanElyan a răspuns:

LG KP 500 este un smartphone ce se aseamana foarte mult cu celebrul iPhone de la Apple. Meniul afisat pe ecranul touchscreen de 3" al telefonului este de tip Flash UI dar din pacate nu are sistem de operare dedicat. LG K500 este dotat si cu un stylus ce ajuta la scrisul de mesaje cu ajutorul tehnologiei "recunoasterea scrisului de mana" sau cu tastatura virtuala. Camera foto este de 3MP, pozele se pot salva in memoria interna de 48MB sau pe un card de memorie de pana la 8GB.

| Gioss a răspuns:

Un dezavantaj este ca e LG...