| darts01 a întrebat:

Funda ca de obicei.Ce telefon imi recomandati cu pret cuprins intre 1000 si 1500 de lei care sa indeplineasca urmatoarele caracteristici:aspect frumos,ecran mare, baterie care sa tina?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Huawei P20 Lite.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptate cu "Funda ca de obicei"! N-o sa dai nici acum cum n-ai dat de anul trecut. Ama vazut chiar raspunsuri apreciate de admini si nu le-ai dat funda. Chestie de educatie!

| darts01 explică (pentru Salontanul):

Scuze,eu chiar credeam ca dau mereu, e din cauza ca ori nu merita niciun raspuns cateodata, dar de cele mai multe ori din cauza ca ma astept sa mai primesc multe raspunsuri si zic sa nu ma grabesc cu funda.

| Sn4k3 a răspuns:

N-ai dat funda la nici o intrebarelaughing. Uita-te la specificatii, ce e asa greu?

| StefVVS a răspuns:

Poți să îți iei un Samsung Galaxy A6 Plus 2018, are un ecran de 6 inch, baterie de 3500 mAh, 3Gb RAM, 32 GB memorie internă și arată bine?