| gtr2rr3 a întrebat:

Funda!
-cont google

Am avut un telefon pe care aveam contul de google (gmail, harti, etc) si l-am dat cuiva.
Cum pot sa ma deconectez de la toate sesiunile? Cum este si pe Facebook.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra pe https://android.com/find si ai in stanga Erase device. Il reseteaza.

| ibaal a răspuns:

Schimba parola,cel mai simplu!
Si apoi, ii va cere si lui pe telefonul ala sa se puna parola noua. Plus, ca in setari la google, iti arata ca esti logat pe x dispozitive, da-i sa te scoata de la toate.

| gtr2rr3 explică (pentru ibaal):

Pai cum dau sa ma scoată? Asta nu gasesc