| Ady3835 a întrebat:

Funda! Cum blochez profilul de facebook sa fie privat? sa nu poata altii sa vada...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy ! Ai profil Privat ! (doar prietenii iti pot vedea profilul)

1 răspuns:
| AdiSR a răspuns:

Intră pe profilul tău. În partea dreaptă sus ai o "piramidă" lângă Home. Dai click şi mergi pe "Privacy Settings". Pe pagina care se deschide mergi pe "how to connect" şi dai click pe edit settings. Acum la prima opţiune bifezi "friends" şi eşti gata.