| Wilder a întrebat:

Funda! Cum pot sa transfer poze de pe telefon pe computer si invers? Ce materiale imi trebuie? Va rog sa raspundeti cat mai explicit.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bagi caplul de date in tel si in pc, apoi intri la My computer si trebuie sa iti apara ceva pe ecran. Daca nu, cauta in cutia tel un CD de instalare. Ar fi bine sa mi zici ce tel ai, ca eu mi-am luat unul nou si chiar daca aveam cablul a trebuit sa instalez un program PC Suite.
Ast raspuns si, desigur, funditahappy:X

15 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Pai printr-un bluetooth pentru PC, care il poti achizitiona din media galaxy, altex, flanco. Si ai instructiuni de instalare SAU iti iei un cablu USB tot de la unul din magazinele de mai sus sau dintr-un magazin specializat in telefoane. Fundita?

| ANdrei_6696 a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai un telefon care sa fie dotat cu cablu de date.Sau daca ai bluethoot la pc si prin intermediul luinpoti transfera fisiere.

| goodkat a răspuns:

Cablu de date, driverul de la telefon.

| Lck a răspuns:

Cablu de date sau bluetooth, si un driver instalat daca este cazul.

| PeAcE a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date(USB) care sa se potrivesca telefonului tau!

| niko a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie un cablu USB (cablu de date) care il bagi in telefon apoi in pc si transferi ce vrei tu
Sau prin Bluetooth dar trebuie sa ai bluetooth in pc sau ii trebuie un stick specialhappy
Dar mai bine te descurci cu un usbhappy
P'pa:*

| eme a răspuns:

Ce telefon ai?

| Nastia a răspuns:

Iti trebuie un cablu de date corespunzator telefonului tau.il bagi in telefon si in calculator si trimiti date in pc.ai putea folosi bluetooth pentru calculator.

| Wilder explică:

Am priceput cu cablul de date si stiu de unde sa iau.
Dar am nevoie si de un driver pe cd? Ca ala habar n-am de unde sa-l iau.

| lolo23 a răspuns:

Daca ai cablu de date (USB) nu iti mai trebuie nici un driver happyhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un LG gt 505. iar prin bluetooth nu stiu de ce nu imi mai merge sa transfer din telefon pe calculator! iar prin LG pc suite nu stiu. cum sa fac, am cablu si nu stiu cum! ma puteti ajuta va rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablu de date pup

| Pop_Marinela_1960 a răspuns:

Vreau sa mi transfer poze de pe cd pe calculator

| Sorin_Secareanu_1957 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Samsung E 2600

| Brezoica_Gigi_1948 a răspuns (pentru ÉrotiqueConseils):

Am smartphon Allview P6life.Am cablu tel-calc.