| Scikofit a întrebat:

Funda!Cum pot sa utilizez "Defusal kit"-ul in Counter Strike 1.6?Funda!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Defusal kit-ul iti permite sa dezamorsezi mult mai repede c4 pus de catre echipa terorista atunci cand esti counter-terrorist (ct). Doar in aceste conditii se poate dezamorsa bomba trebuie sa fii ct.Si ca sa o dezamorsezi tii pe tasta "e" eventual pui ce tasta vrei din "Options-Keyboard". Baftawinking

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Cand dezamorsezi bomba pusa de ts!

| Scikofit explică (pentru Magnifico):

Inteleg dar cum o dezamorsez?

| Magnifico a răspuns (pentru Scikofit):

Apesi tasta "e" daca nu merge inseamna ca nu ai pus comanda.Intri in "Options" dupa care dai la rubrica "keyboard" si in cele din urma ai acolo optiune "use items" chiar in jos cand dai de bara.Cred ca la asta te referi daca nici asta nu merge schimba cfg-ul.

| Scikofit explică (pentru Magnifico):

Aaaaaaaaaa am inteles laughing