| Lex169 a întrebat:

Funda!^* Daca instalez un sistem de operare in Virtual Machine trebuie si ca computerul sa corespunda cu sistemul de operare sau merge cu orice sistem fara restricti?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

De aia ii zice masina virtuala ca e virtuala si poti sa pui aproape orice sistem vrei. Singura problema de care te poti lovii e daca nu ai destule resurse pe calculatorul tau gen ram si procesor cel putin un dual core.
Pentru alte sfaturi si trucuri despre calculatoare viziteaza: http://www.tutorialepc.ro