| nOnameFound a întrebat:

Funda daca ma ajutati. am bagat in telefon cam 12 melodii si acum vreau sa le sterg (le-am bagat din calculator pe card prin usb) dar imi spune fisier protejat imposibil de sters x( nu i-am dat eu sa imi dea fisier protejat ( melodiile erau noul album parazitii) si nu merg sterse. am dat resetare generala si formatare card memorie si nu mi lea sters...cum le pot sterge?crying FUNDA

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Du-te la un service

| laara a răspuns:

Sterge-le din pc tongue

| anonima_2498 a răspuns:

La pc, intra si cauta memoria telefonului si pe acolo pe undeva, si eu aveam niste melodii tot asa si am reusit cumvatonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introdu cardul in calculator uitete la propretati da sunt protejate... daca ai Nokia LG sau sonny e posibil sa le "transforme" in fisiere protejate singure tl. daca nu stergele din calculator sau formateaza cardul

| nOnameFound explică:

In pc imi arata cardul gol.adica in pc nu mi le citeste... ooof...ca asa era simplu

| nOnameFound explică:

Am un Sony Ericsson v640i big grin

| Ionela_1540 a răspuns:

Daca nu le poti sterge, intreaba-i pe parinti. Daca parintii tai nu stiu, intreaba-i daca iti poti lua alta cartela sau daca nu sunt de acord sa-ti iei alta cartela, poti sa te duci la un reparator de telefoane(cum o fi) sau daca nu se poate nici asa, du-te la cei care ti-au dat aceasta cartela(cei de la cosmote, Vodafone, Orange, romtelecom, zapp, sau in ce retea esti tu). Succes! Sa-mi trimiti un mesaj sa-mi spui daca te-am ajutat.Adresa mea:cezarbarlad@yahoo.com