| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! de unde descarcam aplicatii de pe laptop?... cum exista magazin play pentru telofon-androit ...laptop.l nu are asa ceva
de unde descarc messengerul. etc
nu de pe chrome

Răspuns Câştigător
| RainbowD a răspuns:

Salut. Aplicatiile se descarca de pe site-urile oficiale Yahoo, Skype etc. Pana la urma tot de pe Google Chorme, Mozila Firefox, Internet Explorer sau Opera vei ajunge sa le descarci. Nu exista platforme speciale ca Google Play pentru Laptop sau Pc. Descarci de unde poti. Sunt o gramada de site-uri. Succes!

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Descarca Droid4X si poti descarca orice aplicatie din magazin play pe laptop

| Clorox a răspuns:

Daca ai windows 10 o sa-ti apara Store, dar daca nu ai, trebuie sa-ti descarci de pe internetwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am windows 10

Răspuns utilizator avertizat
| onyvirus a răspuns:

Intra pe onyx.forumssv.com rubrica diverse postezi si primesti in ftp

| bogdanmihai469 a răspuns:

De ce nu de pe Chrome? De alt undeva nu poti. Scri messenger download iar eu iti recomand softonic pentru programe de genu', pentru muzica iti recomand Youtube converter, iar pentru jocuri cauti pe net prtare pentru ca nu am voie sa-ti spun aici.

| Robert_Vaduva_Ionut_1995 a răspuns:

Instaleazati bluestacks si calculator-ul/laptop-ul tau devine un fel de tableta!