| Ariii a întrebat:

>Funda!: Deci..azi am vrut sa intru pe facebook(chiar acum)..si imi zice : CONT DEZACTIVAT. Si nu inteleg de ce..Nu pot intra.thinking Stiti cum imi pot activa contul?!... puppy dog eyes.

6 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Reinitiaza pc-ul si mai incearca odata.Se mai intampla asa.

| Danielbc a răspuns:

Pentru reactivare trebuie doar sa te loghezi cu userul si parola ta, oricand.happy

| Ariii explică:

Si,am vazut ca cica trebuie sa ai cel putin 13 ani ca sa ai facebook, ar eu am schimbat, in gluma, data nasterii cu 1999... thinking Ce naiba fac acum?

| SergiuPhPsV a răspuns:

Trebuie sa iti activezi contul de facebook pe yahoowinking funda plss!

| Ariii explică (pentru SergiuPhPsV):

Aha..Si cum fac asta? waiting.

| GoodLike2612 a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema si nu stiu ce sa fac pana acum ai reusit macar sa aflii ceva dc nu mergea? plz cand aflii sa-mi zici si mie.