| georgege a întrebat:

FUNDA! EROARE 691!

Mi-am luat un laptop nou am instalat driverele cand sa fac conexiunea la internet prin calbu din "Network an Sharing Center", dupa ce introduc datele de la RDS cu PPP si parola imi da eroarea 691. Am bagat cu litere, mari, mici si tot nu merge. Desi! Pe actualul laptop(cel vechi) se conecteaza fara probleme.
Nu, nu cred ca a ramas agatata conexiunea aici deoarece am dat deconectare apoi am scos cablul si l-am pus la laptopul nou.
Am facut si un print screen. http://postimg.org/image/blt1g6b33/

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Șterge acea conexiune PPOE și refă-o. Crează-o din nou introdu datele corecte și parola.

| K0sti a răspuns:

Cum sa bagi cu litere mari, mici? Bagi exact cum ti s-a livrat de la provider, nu cum ti se scoala tie! Ia-ti router, si nu te mai plimba cu cablul de la unul la altul ca asa o sa patesti! Daca o sa mearga pe asta, nu o sa mai mearga pe celalalt si tot asa! Greu...