| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Hei!
Am un card de 32 de gb.
Si nu am multe poze pe el cam 1000 atat.
Si e nou nout cardul.
De ce unele poze imi apar pe jumătate si jumatate apare gri? Din ce motiv si cum as putea recupera pozele? Sau apare un sfert din poza si restul un fel de curcubeu, nu stiu cum sa va explic. Off
Mentionez : cardul a fost criptat odata dar l-am decriptat, nu cred are vreo treaba. Uf
Va multumesc!

3 răspunsuri:
| klewww a răspuns:

1.ai ecranul spart pe interior
2.nu ai facut pozele cum trebuie
Daca nu salveazale in calculator si stergele dupa din telefon daca cand le-ai bagat in pc erau normale si in telefon asa inseamna ca telefonul e de vina daca nu pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toate pozele sunt asa doar o parte din ele mi.au aparut asa la putin timp -telefonul nu are nimic... sad

| itsoft a răspuns:

Este posibil sa fie de la cryptare