| Pιxxιε a întrebat:

Funda! Heyy!
Am laptop de la Esprimo Mobile.asa cred.
Si de ceva timp se inchide singur si cateodata il bag la incarcat, nu se inchide chiar daca nu mai are baterie deloc, si nu stiu decat ca este de la baterie.straight face. Ce are?straight face
Pls help! Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Poate intra in stand-by si tu crezi ca el se inchide! Dezactiveaza stand-by - Intra in :control panel -> power options -> System Standby = Never. Apoi fa proba cu laptopul doar pe baterie fara incarcator conectat la el. Bafta!