| cristianzgz3 a întrebat:

Funda! la ce viteza se arde cd
vreau sa pun muzica pe el

4 răspunsuri:
| conan20 a răspuns:

Fa-l cu 16x cel mai recomandat pentru ascultat in masina la claritate maxima si oriunde altundeva cu Nero Express de preferat. fundita?batting eyelashes

| lety93 a răspuns:

Daca il ascult pe calculator il ard la orice viteza, dar pentru DVD/CD player folosesc 24

| yon3l a răspuns:

Nu folosi 24 deoarece s-ar putea sa nu functioneze tu ardel la o viteza cat mai mica pentru o buna claritate a sunetului merge cel mai bine la 8x sau daca vrei putin mai repede si nu ai timp de pierdut incearca 12x

| adytzzza a răspuns:

12X