| compcris00 a întrebat:

Funda.Mai in scurt am niste virusi in pc care nu-mi d-au voie sa deschid ccleaner. SPUNETI ALTE PROGRAME CARE FAC ACELASI LUCRU CA CCLEANER.

6 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Nu mai dau copy-paste, intra aici, ai toate programele pe care ti le recomand:
http://www.tpu.ro/......-ma-ajuta/

| K0sti a răspuns:

Dupa ce ca ai porcaria aia de CCleaner, mai vrei inca o porcarie! Nu-ti ajunge unul!

| compcris00 explică (pentru K0sti):

Apu el cit de cit facea treaba inainte, da amu in *** masei nu mai porneste nici el nici alte cacaturi(cum le zici tu)

| RoyDupuis a răspuns:

Ai incercat programele din link-ul pe care ti l-am lasat?

| compcris00 explică (pentru RoyDupuis):

DA,dar din pacate tot nu pot pune ccleaner, chiar nu stiu ce este.Defragmentatia discului e ceva bine? Nu mi se vor sterge fililurile dupa asta?

| RoyDupuis a răspuns (pentru compcris00):

Defragmentarea e buna! nu se sterge nimic! insa eu cred ca nu virusii de care spui tu nu te+ar lasa deschizi ccleaner! ai incercat sa-l reinstalezi? ori poate setup-ul nu e bun, descarca-l din alta parte si incarca o reinstalare! Ori poate ai reinstalat windows-ul de curand, si n-ai facut-o cum trebuie (din moment ce ai erori) Ia-le pe toate in calcul, vezi care este de fapt problema!