| TheSoldier a întrebat:

Funda! Mi-am luat medal of honor 2010 repack. Asta inseamna ca e jocul full sau un fel de update?

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Versiunea repack este jocul original full, numai ca este arhivat deoarece ca sa ocupe mai putin spatiuwinking

| Grimmjow69 a răspuns:

Ai achizitionat un produs reasamblat(repack)daa e un update.

| TheSoldier explică (pentru Grimmjow69):

Deci...daca instalez acel repack nu pot juca jocul nu?straight face

| Grimmjow69 a răspuns (pentru TheSoldier):

Acel produs pe care l-ai cumparat e o versiune imbunatatita, da il poti juca. poti sa-l instalezi linistit. happy

| TheSoldier explică (pentru Grimmjow69):

Multumesc!