| XxBogdanxX13 a întrebat:

Funda! Salut am o tableta Vonino orin HD si dintr-o data nu mai merge netul desi arata ca sunt conectat. Am observat ca s-a schimbat putin IP-ul era 192.168.1.25 si s-a trasormat dintr-o data in 192.168.0.68 si nu mai merge. Va rog spuneti-mi ce sa fac ( fara sa resetez totul ).

Răspuns Câştigător
| Kiduta a răspuns:

Buna,am sieu aceeasi problema si nu stiu ce sa ma fac.pur sisimplu nu pot sta pe net sinici nu stiu cu sa fac

| XxBogdanxX13 explică (pentru Kiduta):

Salut. Eu am rezolvat problema. M-am dus la altcineva care avea Wi-fi si m-am conectat acolo... apoi am venit acasa si a mers. Incearca poate va merge si al tine.

1 răspuns: