| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda! Salut, ce parere aveti despre Samsung Galaxy S 2? Eu vreau sa imi iau acest telefon de craciun... Vreau sa aflu parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| HurremSultan a răspuns:

Este un telefon destul de performant. Când apăruse era primul smartphone. Ce e nasol la el e că nu are blitzz la camera de 5 MP. Şi GPS-ul la unele telefoane nu e bun şi trebuie dus ca să îl schimbi. Aplicaţiile se bazează pe Google ceea ce devine plictisitor la un timp. În rest "jos pălăria". Şi eu l-am achiziţionat nu de mult şi sunt foarte mulţumit de el. Dar dacă dispui de o situaţie fimamciară mai bună îţi sugerez să iei Samsung Galaxy S 2 - cei de la Samsung au refacut toate defectele de la Galaxy S - au înbunătăţit camera ( 8 MP+ blitzz ) poţi vizualiza filme full HD fără nici o problemă şi multe altele. big grin big grin. { funda }?

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Vrabia malai viseaza.
De ce ai tu neaparata nevoie de Galaxy S 2?
Altceva nu-ti ajunge la gura?
Din moment ce vrei sa ti-l iei, presupun ca stii despre el, te-ai interesat.
Mesajul tau imi pare doar a lauda.

| HurremSultan a răspuns:

Este un telefon extraordinar de destept. unul din putinele care se apropie de Iphone, in mare parte datorat sistemului de operare Android 2.3 (cu ultimele update-uri) dar si a procesorului foarte bun, a display-ului Super AMOLed, etc. Citeste numai opiniile cumparatorilor care au apucat deja sa-l foloseasca, sa vezi cum te conving: http://goo.gl/VwpyW
Pretul e foarte bun fata de cel de acum cateva luni, transportul e gratis si plata o poti face abia la livrare. Ti-l recomand cu incredere. Succes;)

| Annalina99 a răspuns:

Eu zic ca e un telefon bun.Ti-as recomanda si un telefon Black BerrywinkingEste foarte bun. Despre telefoanele Samsung eu zic ca sunt foarte bune si eu am avut unul si am fost multumita.Si eu am un Samsung s2.happy

| Allexanddraaa a răspuns:

Buna Naiky, Samsung Galaxy S mi se pare un telefon chiar bun, din toate punctele de vedere! Am un prieten care are acest telefon si pot sa-ti spun ca e foarte multumit de el, deci cumpara`l cu incredere! Sper ca ti-am fost de folos happy FUnditsa?batting eyelashes

| Roxana90roxana a răspuns:

E un telefon performant usor complicat si mare:d dara pana la craciun mai ai destul timp happy