| denisTiky a întrebat:

FUNDA! Salut! De ce nu se mai conecteaza pc-ul la internet? am un router din care iese un fir in pc, normal ar trebui sa se conecteze automat dar nu o mai face, din ce cauza? Ce as putea sa ii fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ok am inteles iti trebuie driverul de retea reltek

11 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Setari retea ethernet vezi cum e activat su dezactivat

| denisTiky explică (pentru BostanDaniel1974):

Am windwos 10 poti sa imi zici pas cu pas (il am de 2 zile nu prea stiu multe pe el)

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru denisTiky):

Setari pc setari retea acolo ai 3 optiuni reteaua ta de wifi cu fir e ethernet si fara fir e wifi reteaua ta

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru denisTiky):

Nu inteleg

| denisTiky explică (pentru BostanDaniel1974):

Pai e o poza in care am intrat la setari, am incercuit optiunea cu network and internet, iar in a doua poza am aratat ce imi da dupa ce am apasat pe butonul ala, intrebarea e, e bine unde am dat?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru denisTiky):

Incearca iar ca nu ti se deschide poza

| denisTiky explică (pentru BostanDaniel1974):

Merci mult, asta era problema, acum merge, am instalat cu driver pack solution, da merge si cu Driver Booster. Merci mult, ai funda

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru denisTiky):

Ok am inteles iti trebuie driverul de retea reltek

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ok am inteles iti trebuie driverul de retea reltek descarcati asta si fai o scanare sati gaseasca driverele DriverBooster

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Network_Realtek_W81_A00_Setup-F4VRF_ZPE(1

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Cauta pentru w10 la mine e W81