| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Salut TPU, detin un server de samp, hostat 100 sloturi, dar nu am playeri decat numa 5 playeri adusi de mine, serverul este deschis de vreo 4 saptamani, daca stiti vreo metoda sa il fac mai popular va multumesc, va dau funda si vot.Mersi! Funda!

4 răspunsuri:
| CristiUcV a răspuns:

Role-play/stunt? Daca este rp(role-play) pune si tu niste case noi,meserii noi,masini,dai admin,helper pentru playerii cu vechime,dai ceva gratis(case, masini), lvl si bani la inceput

| TheLegion a răspuns (pentru CristiUcV):

Sal! Mai intai da-mi server si intru si eu, apoi incerc sa-i fac eu reclama, si mai vedem, baga-mi si mie id in lista barbustefan25 sau skype barbu_stefan7

| thedistroyer a răspuns:

Trebuia sa scrii adresa k intru si eu.da-mi un mesaj privat sau dai add la andrei_mine_2009

| horse a răspuns:

Pune Ip servarului aici ca ma joc si eu si te ajut