| gtr2rr3 a întrebat:

FUNDA! Salut! Vreau sa imi resetez tableta si am niste jocuri destul de importante si nu as vrea sa pierd progresul, cum sa fac? M.am gandit sa le mut pe card sd dar dupa ce le bag iar in tableta dupa reset vor fi intacte? Sau cum sa fac? Help!

Răspuns Câştigător
| Cwasar a răspuns:

Incarca sa te loghezi dinacele jocuri la jocuri play sau cu facebook si progresul se selveaza automat

4 răspunsuri:
| gtr2rr3 explică (pentru Cwasar):

Le.am logat la facebook! pot sa dau reset fara griji acum...

| gtr2rr3 explică:

Pai am instalat din nou jocul și la.m conectat la fb și de la nivelul 1! Ce sa fac?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru gtr2rr3):

Sa te joci din nou.

| gtr2rr3 explică:

Merge, este OK!