| AlexAndrei96 a întrebat:

Funda. Salut. Vreau sa-mi cumpar o tableta. Ce tableta mi-ti recomanda? Ma gandeam la un Apple iPad Mini, 16 GB. Am cam 300 euro buget. Astept pareri. Vreau tableta pentru jocuri, filme, muzica, Skype si Facebook.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

îți recomand așa ceva:
http://www.allview.ro/......descriere/
Eu zic că are un raport calitate/preț foarte bun, mai ales că așa cum se stie astfel de dispozitive sunt considerate consumabile, deci chestia cu calitatea se omite din start și se va înlocui cu la ce o vei folosii și cât de performantă este, ca oricum mai mult de 2 ani nu te va ține nici cel mai scump model de la Samsung sau Apple existent pe piață, tocmai ca sunt consumabile și așa sunt construite; s meargă bine un an doi după care să le arunci și să iei alta ce este performanta în acel moment și face ceea ce vrei tu să faca.Succes

| AlexAndrei96 explică (pentru DeyCj):

Pare foarte buna. Dar, are aplicatii ca pe Android/Apple?

| AlexAndrei96 explică (pentru DeyCj):

Scuze, nu am vazut ca e pe Android. Multumesc mult. Asta ramane big grin

| DeyCj a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Are android, deci da:http://www.allview.ro/......cificatii/
Vevi ca în stânga sunt linkuri și cu prezentarea și cu specificațiile tehnice, etc.

5 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Te-ai gândit bine la acea tabletă, e o tabletă foarte bună happy eventual ai putea să mai strângi niște bani și să-ți iei varianta care nu este mini, dar depinde de ce vrei tu happy

| BlueLove0000 a răspuns:

Cele de la Allview sunt foarte bune
http://bit.ly/1wnSbTN