| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA! Salutare, imi ziceti va rog niste Metin-uri private server non-hamachi si sa fie faine cu king la magazin... si daca se poate sa imi dati site-ul metinului!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2ro speed cresti foarte repede primesti din prima lvl 35 cal de lvl 1 si poti sa il faci in cateva secunde pana la 30 10k doar ca nu-i non-stop pentru informati puteti sa ma contactati la adresa de mess alidragon74@yahoo.com.

5 răspunsuri:
| unknown3243 a răspuns:

Am aceiasi idee ca Sorinel eu joc metin2gx si metin2united

| Sorin_4540 a răspuns:

Metin2gx
metin2united
metin2tim

Cred ca iti ajung!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca mondial2mt e super si gasesti otel la magazin si cumperi ieftin king de la alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin 2 resscution royalStars

| vladcioceamaryus a răspuns:

Ma eu am avut si mondialu si unitedu si gx si tim si dinamik dar nu imi pra plac... daca aveti vreo unu altu sa ziceti si voi ceva