| sivvy a întrebat:

Funda si vot si tot ce vreti voi! URGENT! Am un telefon Samsung gt-i5500 si in ora de sport colegii mi-ai umblat pe telefon.si am model de deblocare pe el.si idiotii au epuizat toate incercarile si acum imi cere parola si adresa de email sau numele de utilizator. vreau sa stiu daca se poate face un alt cont pe pc.si daca merge fara net.adk doar sa recunoasca numele si parola telefonul sau daca se pot reseta setarile.am facut chestia aia cu volum minim+meniu+pornire si imi apare un semn galben, un triunghi si imi zile downloading si nu se intampla nimic.va rog din suflet sa ma ajutati!

3 răspunsuri:
| Yeko_Sabin_1992 a răspuns:

Exact..la un service...sau iti regasesti contul de gmailwinking

| Falcao9 a răspuns:

Service de telefoane si fii mai atent cu el!

| heartbreath a răspuns:

La un service de telefoanehee hee