Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Funda si voturi...Mi s-a stricat obiectivu la aparatul foto, problema este ca nu e al meu.De fapt el se deschide si pe ecran scrie firma ai atat nu pot intra in meniu nu pot face nimic doar sa il aprind si de stins trebuie sa ii scot bateriile iar obiectivu nu iese sta acolo.Ce are cine stie? va rog, costa mult sa il schimb.Este un BenQ firma

Răspuns Câştigător
| fuby07MW32012 a răspuns:

BenQ,imi pare rau si eu am fost intr-o sitoatie dinasta, BenQ e aparat slab spune-i la cel de la care l-ai inprumutat nu e vina ta

3 răspunsuri:
| tigrutacrinuta a răspuns:

Si eu am monitorul de la BENQ
ai descarcat drive-ul?
trimitami ID "crina_theodora" ca sa iti arat cum il faci?

| mixxjim a răspuns:

Ai incercat sa-i pui alte baterii? E posibil ca alea sa fie pe terminate si sa nu mai aiba putere sa faca prea multe. Poate parea aiurea, dar merita sa incerci, deseori probleme mari si inexplicabile in aparenta provin de fapt de la chestii din astea mici.

Răspuns utilizator avertizat