| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Telefonul Samsung Galaxy Grand Neo Plus are multitasking?

Daca da pe ce apas

Pe net am fazut ca are... dar cum fac

Va rog sad sad

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Cred ca nu are. Stiu ca cele cu Android vechi 4.2 aveau un soft mai bogat. La cele noi cred ca au taiat din soft ca sa nu faca concurenta telefoanelor mai scumpe, care fara softul complet ar parea ca sunt la acelasi nivel cu grand neo.

1 răspuns:
| ionelaalina a răspuns:

Eu am Samsung galaxy grand neo plus dar nu stiu de asa ceva. Poate trebuie descarcat din magazin play