| MrSeby a întrebat:

Funda URGENT.Am un laptop Compaq Evo N1020V, 256mb ram, intel pentinum 4.Problema este ca nu citeste CD-urile si DVD-urile goale, dar pe cele care au programe pe ele le citeste. Ce as putea sa fac, trebuie neaparat sa fac un cd bootabil :/

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Vezi ca sunt unele limitate, inscriptioneaza doar + sau doar -.
CD-R / DVD-R sau CD+R / DVD+R, nu ambele.
Incearca sa iei varianta cealalta de disc blank, vezi poate merge asa.
Bafta

1 răspuns:
| InTeRacTive a răspuns:

Sa schimbi cd romu asa mi s-a intamplat si mie si acum imi merge