| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA URGENT! Am un laptop Samsung RV508. Ce sistem de operare este recomandat?

5 răspunsuri:
| anyhylator a răspuns:

Windows 7

| Artegor a răspuns (pentru anyhylator):

Sunt o gramada versiuni de Windows 7. Daca ai putea fi putin mai explicit si eventual sa imi oferi si cateva sugestii concrete, tare recunoscator ti-as fi.

| sltlp a răspuns (pentru Artegor):

Home premium

| anyhylator a răspuns (pentru Artegor):

Windows 7 home premium functioneaza excelent pe laptop si mai ales pe internet prin router wirelees, are programe care ii pastreaza buna functionare pe o perioda foarte indelungata. Eu am acest sistem de operare pe laptop si sunt foarte multumit cu toate ca, cateodata trebuie sa astepti cateva minute sa se autorepare, lucruri necesare pentru buna functionare a laptopului, ceea ce alte sisteme nu fac si windowsul trebuie instalat din nou dupa cateva luni. Ti-l garantez

| Anonymous1247 a răspuns:

Windows 7 Home Premium