| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Urgent! Cum pot sa sterg istoricul de pe google chrome?

Răspuns Câştigător
| MrRava13 a răspuns:

Poi dai la customize google chrome(cheia aia de sus) si dai istoric sau history, apoi dai la edit items si dupa dai pe clear all browsing data! Funda?

3 răspunsuri:
| felixdesign a răspuns:

In dreapta sus este o cheie(meniu google chrome) dai click pe ea, din meniul de instrumente selectionezi "stergeti datele de navigare".
Sper sa te descurci.

| robyiyo a răspuns:

Dai click pe cheia de sus, optiuni, istoric. Sau cel mai simplu CTRL+H

| Aide a răspuns:

Ctrl+h