| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Va implor ajutati-ma cat de repede puteti! Am o pereche de casti (mari) le-am achizitionat acum 4 zile sunt de la bee by Dj.Eric (40 lei ) si le-am "strans". Am infasurat cablul de jur imprejur si au stat asa toata noaptea. Azi dimineata cand am vrut sa ascult o melodie nu mai mergeau ca inainte sad se aude indepartat. VA IMPLOR AJUTATI-MA ce sa fac oare isi revina, au trecut deja 8 ore?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Prima data se auzea mai indepartat. Apoi se auzea doar intr-o casca si intr-un final nu se mai auzea deloc. Nu am mai avut ce sa fac si mi-am luat altele. Ai putea sa le duci sa ti le vada un specialist si sa iti spuna ce problema au si daca poti sa faci ceva sa le repari. Cei de la magazin nu iti vor mai da banii inapoi pentru ca o sa zica ca tu le-ai stricat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuzati.mi greselile! happy sad sad

| NevastuicAaA a răspuns:

Misca mufa in diferite pozitii. De obicei mufa se strica rapid. Se poate inlocui dar trebuie sa te pricepi cat de cat.

| sltlp a răspuns:

Un sfat, da sa nu o iei drept rau: next time, cumpara niste casti mai zdravene. Decat sa cumperi de 2-3 ori casti de 40 lei, mai bine o data de 80-120 lei.