| cornelmarius a întrebat:

FUNDA! Va rog sa ma ajutati cu ceva, vreau sa fac un video in care sa se deruleze numai scris exact cum se termina un film si scrisul se deruleaza de jos in sus dar nu stiu cu ce progrma as putea sa fac. Ma puteti ajuta? Multumesc.

1 răspuns:
| Moldovan_Paul_1996 a răspuns:

Poti folosii Windows Live Movie Maker.(il are instalat orice windows)
Dupa parerea mea Movie Maker e cel mai usor, dar daca vrei ceva mai experimentat poti folosi Sony Vegas Pro. Poti cauta tutoriale daca nu te descurci. Fundaa?