| Naiky3Run4 a întrebat:

Funda + Vot! Sall, va rog ajutati-ma mi-am luat un pc nou... si mi-am instalat toate prg si restul.si acum nu imi merge suntetul nu stiu ce s-a intamplat ...am incercat sa instalez sunetu cu cd primit si tot nu a mers. Eu am Placa AsRock
Va rog spuneti-mi ce sa fac? Sa mearga sunetul!?

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca in dreapta jos se afla iconul de volum sunetul este instalat, nu spui nici ce windows ai.La xp ai nevoie de cd-ul primit, uneori si la vista dar win 7 instaleaza toate driverele de care are nevoie pc-ul inclusiv sunetul. Daca iconul se afla unde am spus e nevoie doar de setari ale sunetului in control panel.

| ZuzzY a răspuns:

Nu iti merge din cauza windows-ului ca nici la mine nu mergea
dar l-am facut incearca sa inversezi cablurile sa vezi ca o sa se auda da nu o sa se auda toate boxele doar una sau niciuna doar cu atat pot sa te ajut big grin